Get Adobe Flash player

הדברת עכברושים

הדברת עכברושים – ראו הוזהרתם

הדברת עכברושים היא עסק שאסור להקל בו ראש. בעוד הדברות אחרות יכולות להידחות מעת לעת, אם תראו עכברושים בבית או בסביבתו אל תחכו אפילו רגע אחד. הצעד הראשון אותו אתם חייבים לעשות הוא לקרוא באופן מיידי למדביר מקצועי שיוכל לפטור אתכם מהצרה ולחלץ אתכם מהאיום בו אתם נתונים. גם אם רוב האנשים עדיין אינם מודעים לאיום אותו מהווים העכברושים, כל אחד מבין שבני אדם אינם אמורים לחיות בצוותא עם המכרסמים הטורדניים. מסיבה זו תוכלו לראות כמעט בכל עיר הדברת עכברושים תחת חסות העירייה, כך שתושביה לא ייאלצו לסבול. אם אתם בין אלו שאינם יודעים מדוע יש להדביר עכברושים בלי לאבד רגע, המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

הדברת עכברושים מיידית – כל הסיבות

מחלות

עכברושי נחשבים ליצורים מלוכלכים במיוחד. החיים ליד בורות הביוב ובתוכם אינם מוסיפים לניקיון הפרווה או לריח של המכרסמים, וכך לעיתים ניתן לזהות עכברושים עוד לפני שתזכו לראות אותם, וכל זאת על פי הריח. הלכלוך והמחיה באזורים מזוהמים לא גורמים רק לריחות קשים, אלא דואגים גם למחלות וחיידקים שונים אשר נדבקים אל העכברושים במעמקי הביוב הזורם. את החיידקים הללו יכולים המכרסמים להעביר על ידי נשיכה ישירה או על ידי מגע באוכל אותו יאכלו בני הבית בזמן הקרוב. בכל אחת מהדרכים מדובר על הדבקה במחלות מעיים קשות אשר יכולות ללוות את בני האדם הנדבקים לתקופה ארוכה. מלבד מחלות אלו נשיכת העכברושים מסוגלת להעביר גם את מחלת הכלבת הקטלנית. בכל ההיסטוריה האנושית ניצל ממחלה זו רק אדם אחד בלבד, כך שאם תראו עכברושים אתם וודאי מבינים למה יש להדבירם במהירות האפשרית וללכוד אותם במהירות.

ניקיון

החיים ברחובות ובתוך פחי האשפה הובילו את העכברושים לסחוב איתם לכל עבר לכלוך וצחנה עזה במיוחד. גם אם אינכם נחשבים לבית הנקי ביותר בשכונה את הלכלוך אותו מביאים איתם העכברושים גם אתם לא תוכלו לסבול. כתמים שחורים של רגליים קטנות, שאריות שמנוניות על הקירות לידם עוברים העכברושים ואפילו שאירות אוכל שנלקחו ישירות מהביוב. אם תרצו לשמור על היגיינה בסיסית מומלץ להדביר בהקדם את העכברושים בהם נתקלתם.

אבי המדביר מומחה בהדברת עכברושים חולדות עכברים עכברוש כל מה שקשור למשפחת המכרסמים ונותן שרות ללכידת עכברושים עכברים בשיטות בלעדיות שפיתחנו במשך השנים שרות 24 שעות בכל הארץ ריסוס לכידה והדברה זה אנחנו.

 

 

הדברת חולדים

הדברת חולדים – כי כל המציק, מזיק!

החולדים הינם חיה מיוחדת ומעוררת התפעלות, כלי הנשק של החולדים הם השיניים שלהם, יש להם שיניים קדמיות גדולות, משוננות וחזקות אשר בעזרתן החולדים מצליחים לחיות, לבנות מחילות ומנהרות ולחפור באדמה. החולדים נמצאים כמעט בכל אזורי הארץ, מדרום לצפון. הם מתרכזים בעיקר בשטחים של גידולים חקלאיים ובשדות תבואה.

מאפייני החולדים הם אוזניים קטנות, עיניים שקועות, גוף בצורת גליל מכוסה בפרווה קטנה מאוד עם צפיפות רבה.החולד מותאם בדיוק רב למהלך חייו, שכן העיניים השקועות עוזרות למנוע כניסת חול, הפרווה הצפופה עוזרת לו לחמם את עצמו בחורף, הרגלים הקטנות והשיניים הגדולות עוזרות לו לחפור ולהתרוצץ ממקום למקום בלי בעיה ובלי שהות.

הדברת חולדים – צרכי החולדים

החולדים ניזונים בעיר מבצלים ומשורשים. החולד צמחוני ואינו אוכל חרקים ומזיקים אחרים, ועל כן הוא נמשך לשדות תבואה ולחקלאות על מנת למצוא דברי מאכל שישביעו אותו. החולד הוא חיה בהתקפת מלחמה שכן הוא אוגר מאגרים של אוכל בכמויות אדירות. בכל פעם שהורסים לו את המחילה הוא מתחיל לחפור מחילה אחרת שגם אותה הוא ממלא בכמות עצומה של אוכל ומזון.

בכל לידה של החולדים נולדים בין שלושה לחמישה גורים, מהלך ההיריון של החולד נמשך כשלושים ימים.

אורך חייו של החולד הוא בין שנה לשנתיים כאשר בגיל שלושה חודשים כבר עוזבים החולדים את אימם ויוצאים להתמודד עם השטח.

הדברת חולדים – שיטות נפוצות להדברה

כאשר אנו רוצים לבצע הדברת חולדים אנו חייבים לקחת בחשבון מספר משתנים:

סוג האדמה שאותה אנו רוצים להדביר, גודל השטח שאותו אנו רוצים להדביר והטופוגרפיה של השטח- האם זה שטח מיושר או שטח מלא עליות מורדות, האם יש בשטח סלעים, אבנים וקוצים או האם זה שטח חלק ועוד.

לאחר שלקחנו את כל המשתנים הללו בחשבון אנו מזמינים מדביר מקצועי שיבחן את הנתונים ויבצע אצלנו חולדים בצורה הטובה ביותר.

ניתן לבצע הדברת חולדים על ידי אידוי בגז, על ידי מכשירים שונים המשמיעים קולות אולטרה סוניים המרחיקים את החולדים או על ידי מרחיק חולדים סולארי.

כל אחת משיטות אלה היעילות שלה בינונית, אך שילוב של השיטות האלו הופך את ההדברה למנצחת.

הדברת חולד

הדברת חולד – כל המקדים הרי זה משובח    

חולד זהו סוג של בעל חי הדומה מאוד לחפרפרת הן במראה והן בתכונות. קל מאוד להתבלבל בניהם ורק מביני דבר יצליחו לזהות ולראות את ההבדלים בין חולד לחפרפרת. החולד חי באזורי חקלאות ועלול לפגוע מאוד בתוצרת החקלאית. אם גיליתם חולד אחד מסתתר לכם בשדה, הרי שיש עוד הרבה כמוהו כיוון שהם מגיעים תמיד ביחד ואף פעם לא לבד וחשוב מאוד לבצע במהירות הדברת חולד בשדה לפי שיתחוללו נזקים שאין להם שיעור.

הדברה חולד – חולד על קצה המזלג

החולד חי מתחת לאדמה ובונה מחילות תת קרקעיות אדירות בגודלן ביחס לבעל חיים. הוא בונה מחילות המסתעפות מהן עוד המון מנהרות וזרועות לכל עבר. החולד זורע הרס בשדה. החולד דואג לסתום את המנהרה ברגע שהוא מסיים את עבודתו, כלומר הוא יוצא מן מנהרה שאותה הוא חפר, הורס את תוצרת החקלאית, חוזר פנימה למחילה וסותם את המנהרה. החולד לא רואה כלל, אך מבחין בין אור לחושך ובין יום ללילה.

החולד פעול את פעולתו בעיקר בלילות, והא שייך למשפחת העכברים. החולד חי בממוצע שנה שלמה וממליט במהלך חייו בערך חמישה צאצאים.

החולד נמשך בעיקר לתוצרת חקלאית חריפה כמו בצלים, פלפלים חריפים ועוד. הוא זורע הרס רב בשדה שאליו הוא מצליח להגיע, לכן חשוב מאוד לבצע הדברת חולד בזמן על מנת למנוע ממנו את ההרס ככל שניתן.

הדברת חולד – איך זה מתבצע?

הדברת חולד עושים בדרך כלל על ידי אידוי בגז. מחדירים צינור עם גז רעיל לתוך התעלה. הגז מגיע לחולד והחולד מת במקום. הבעיה בשיטה זו שהמנהרה והמחילה שאותה החולד בונה מכילה המון הסתעפויות ואין לדעת לאן לכוון את הצינור, לכן מנסים לאתר את העורק הראשי של המחילה, את המנהרה הכי רחבה ועמוקה ואנו מניחים כי משם הוא יצא.

כמו כן, בהדברת חולד ניתן לשלב גם את שיטת ההדברה האלקטרונית, על ידי מכשירים שונים שפותחו במיוחד לנושא המשמיעים קולות שאינם נעימים לחולד והוא עוזב את המקום במהירות. בנושא של הדברת חולד מומלץ לשלב כמה שיטות ביחד על מנת להיות יעילים כמה שיותר.

 

הדברת חולדה

הדברת חולדה – אל תחכו אפילו שנייה אחת

הדברת חולדה נשמעת כמו הדברה שניתן לחכות איתה מעט. הרי בכל זאת, מדובר על הדברה של חולדה אחתחולדה חוף בלבד, למה צריך להיות לחוצים? מקסימום נעשה זאת מחר, מחרתיים או שבוע הבא. אנשים רבים אינם מכירי את יכולת הפריון המופלאה של החולדות ומניחים כי חולדה אחת תצריך גם בעוד חודשיים הדברת חולדה אחת בלבד. מסתבר, כי חולדות יכולות ללדת בין חמש לשש פעמים שונות בשנה, ובכל לידה לשאת ולגדל בין שמונה לעשרה גורים. בחישוב מהיר ניתן להבחין כי חולדה אחת יכולה להפוך לחמישים חולדות בתוך שנה, וזוהי רק ההתחלה. ברגע שהצאצאים יתחילו להקים משפחות גם הן, הדברת חולדה אחת יכולה להפוך למגיפה של ממש באזור מגוריכם. לכן, אל תדחו את ההדברה והקפידו להזמין אותה מהר ככל האפשר. זקוקים לעזרה בהבנת התהליך? תוכלו להיעזר בהמלצות שלנו כדי לעבור את זה בשלום.

הדברת חולדות – המלצות וחיזוקים

בחירת מדביר

תיקנים כל איש מקצוע יכול להדביר. צריך לרסס בכל פינה, להקפיד על תכולת חומרי ההדברה, אך מלבד זאת ההדברה עצמה די פשוטה. כשמדברים על הדברת חולדות לעומת זאת, דנים בתורה שלמה. באיזו שיטה יש להשתמש, כיצד מתמודדים עם החולדה עצמה. האם ניתן לעשות טיפולי מניעה? כל אלו שאלות שרק מומחה יכול לענות עליהן. כשאתם בוחרים מדביר לסלק מעליכם את בעיית החולדות, בחרו אדם עם ניסיון רב בתחום. אם תיקחו איש מקצוע שהתמודד בעבר עם חולדות, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הבעיה תיפתר גם אצלכם.

שיטות הדברה

בהדברת חולדות יש מגוון של שיטות מהן ניתן לבחור. השיטה הקלאסית והפשוטה ביורת היא שיטת המלכודות. מפזרים ברחבי הדירה מלכודות ומחכים לתפיסתה של החולדה שחדרה אליכם הביתה. בשנים האחרונות שיטה  נוספת היא השיטה האלקטרונית. מתקינים ברחבי הבית מכשירים אשר פולטים גלי קול המרתיעים את החולדות ומסלקים אותם. כדי לבחור את השיטה המתאימה לכם התייעצו עם המדביר והחליטו על שיטת פעולה. כך תוכלו להיות בטוחים שההדברה תהיה כמה שיותר יעילה ומותאמת במיוחד אליכם.

הדברת חולדות בביוב

הדברת חולדות בביוב – להקדים תרופה למכה

הדברת חולדות בביוב לרוב מתבצעת על ידי העירייה. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד העירוני ולדווח על חולדות אשר מסתובבות בביוב בקרבת ביתכם. העירייה אמורה לשלוח מדביר במהירות כדי לפתור את הבעיה ולהחזיר את השקט לרחובות. אך מה עושים בעונה הבוערת בה המדביר העירוני עסוק כל יום בחמש ושש קריאות שונות? עד שהוא יגיע אליכם תמליט החולדה כבר עשרות גורים ותתפתח לידכם משפחה שלמה של חולדות קטנות אשר יתרוצצו לכם בין הרגליים. כדי למנוע מצבים כאלו הקדימו להזמין הדברת חולדות בביוב, גם אם החובה אינה מוטלת עליכם. כדי להבין כמה צרות תפתרו לעצמכם, כדאי שתמשיכו איתנו לידיעות הבאות.

הדברת חולדות בביוב – כל היתרונות

פוריות מהירה

אם תניחו לחולדות להמשיך לחיות בשקט, לפני שתמצמצו הן יתרבו במהירות מסחררת. חולדה מסוגלת להיות בהריון עד שש פעמים בשנה אחת, ובכל לידה ללדת עד עשרה צאצאים. לאחר שצאצאים אלו גדלים ומתפתחים, גם הם מסוגלים להקים משפחה משל עצמם. התוצאה אם לא תופסים את הבעיה בזמן – מבול של חולדות שלא תוכלו ולא תדעו איך לעצור.

העברת מחלות

החולדות ידועות כמעבירות מחלות מדבקות לבני אדם. כל אוכל בו הן נוגעות יעביר קרוב לוודאי כמה סוגי של וירוסים ומחלות מעיים שונות. גולת הכותרת של המחלות אותן יכולים עכברושים להעביר היא מחלת הכלבת. מחלה זו ידועה כקטלנית לבני האדם, ועד היום נותר רק אדם אחד בכל העולם שחלה בה ושרד. כל השאר לא הצליחו לעבור כמה ימים של המחלה וסיימו את חייהם בעקבות ההידבקות בה.

היגיינה ולכלוך

חולדות אשר מסתובבות באופן חופשי בביוב הן יצורים מלוכלכים ומטונפים אשר משאירים חותם בכל מקום בו הם נמצאים. בין אם מדובר על גללים, כתמי רגליים קטנות או סתם גושי שערות מפוזרים, בכל מקום בו יש חולדות תוכלו למצוא גם את הלכלוך אשר הן מותירות סביבן עם כל גיחה מהביוב בו הן חיות. כדי לשמור על סביבה נקייה ולהיפטר מהלכלוכים השונים, הקפידו להזמין הדברה בהקדם ותוכלו ליהנות משקט וניקיון לאורך ימים ושנים. 

לכידת עכברים

לכידת עכברים או חולדות, במידה ונצפו בבית או בסביבתו, היא הכרחית, וחשוב מאוד להקפיד לבצעה בהקדם ככל שניתן. מלבד העובדה שמדובר בחיות שאינן  אסתטיות, הרי שעכברים, חולדות ויתר המכרסמים הם בגדר מזיקים לבני האדם, והנזק לו גורמים, במידה ולא בוצעה פעילות הדברת עכברים, עלול להיות חמור במיוחד.

בהיעדר פעילות של לכידת עכברים וחולדות, הם מזיקים לסביבה בה חי האדם, ניזונים ממזונו, מותירים אחריהם גללים, וכן עושים נזק לרכוש. בנוסף לכך, יש להדגיש כי הם לרוב נושאים עימם מגוון חיידקים ומפיצים מחלות כגון אבעבועות רוח, סלמונלה, וירוסים וזיהומים שונים המזיקים לאדם, ומחייבים נקיטת פעילות להדברתם. כמו כן, עכברים נושאים עימם גם פשפשים, ובכך חושפים את דיירי הבית לשלל של זיהומים ווירוסים קטלניים נוספים.

 טיפול יסודי יעזור לכם למנוע את הפצת המחלות, כמו גם ימנע התרבות של עכברים אשר נעשית בקצב מהיר ביותר, ותבטיח את ביטחונכם ובטחון סביבת המגורים שלכם.

חשוב להבין שללא פעילות מידור, בעיית מכרסמים עלולה להוביל לנזקים קשים שרק ילכו ויחמירו, ללא טיפול הולם ומוקדם בבעיה.

אבי המדביר הינו לוכד עכברים מוסמך, מבית בורשטיין הדברות, מומחים בנטרול בעיות מכרסמים וביצוע פעולות הדברה במקצועיות ובאיכות ללא פשרות. לרשותנו עומד צוות מקצועי ומיומן המתמחה בנטרול, הרחקה של מזיקים שונים, העומד לרשותכם בכל עת שתדרשו.

אנו מקפידים על אמצעי שאיתם אנו עובדים, ולרשותנו מגוון של אמצעי נטרול לצורך הדברת עכברים כאשר בין המוצרים השונים איתם אנו עובדים ניתן למנות תיבות האכלה. תיבות אלה מכילות פיתיונות רעילים, וברגע שהמכרסם נכנס לתיבה הוא ננעל. אמצעים נוספים עימם אנו עובדים (בין היתר) הן מלכודות דבק מסוגים שונים אשר נמצאו כיעילות ביותר ללכידה והרחקה של מכרסמים.

כל אמצעי הדברה והנטרול שלנו עומדים בתקנים הנדרשים על מנת להבטיח את ביטחונכם בעת תהליך הדברה ולכידה.
לכידת עכברים והדברת חולדות אס או אס
לכידה 24 שעות ביממה, בכל רחבי הארץ – שירות מיידי !

עליכם לדעת מספר דברים לפני שאתם קוראים לשירותי לוכד עכברים:

  • קחו בחשבון שהזמנת שירותי הדברת עכברים לפנים הבית תהיה באחריותכם, אך הדברה מחוץ לבית הינה באחריות הרשות המקומית. במידה ונתקלתם במכרסמים בקרבת ביתכם, עליכם להודיע על כך לעירייה. יישלח לאזור מדביר מטעמם אשר ידאג לפנות "מקומות בילוי" המועדפים עליהם וכמובן את המכרסמים עצמם.

  • ניתן לבצע לכידת עכברים עצמאית בעזרת חומרים הנמכרים אצל מדבירים מקצועיים, אך הדברה מקצועית תחזיק מעמד לאורך זמן ותעשה שימוש בחומרים עמידים יותר מאשר אלה הנמכרים בחנויות.

אנחנו באבי המדביר נשמח לספק לכם הוראות מיוחדות לגבי הרחקת מכרסמים, לפני ואחרי שנבוא להרחיק אותם מביתכם במקצועיות וביעילות.

 אז עם כבר מדביר רק אבי המדביר מקצועי אמין פותר כל בעיה

חייגו ישיר למדביר 054-4386025

 

« Older Entries

כל הזכויות שמורות © לאתר הדברות - Powered by WordPress