Get Adobe Flash player

הדברה בכפר הורדים


 

מה הייתם מוכנים לעשות בשביל להפטר מהמזיקים הלא צפויים? מה אתם באמת עושים כשמגיע הג'וק אל רגליכם במטבח שבבית? ועד כמה אתם באמת סופרים לפני שאתם מצלצלים אל המדביר? הדברה בכפר הורדים תפתור אתכם מכלל המזיקים תוך דקות ספורות ותחזיר את שלום הבית בקלות ובמהירות.

עבור רובנו, חרקים הם לא אורחים רצויים, וכמעט כולם נגעלים ממקים, עכברים ויתר המזיקים. וכשעונת הקיץ מגיעה, אתה הפלישות המדאיגות מתחילות להופיע אחת אחרי השנייה. לכן לא פלא שכל פעם באביב, עונת ההדברות נפתחת, וריסוסים, מלכודות ושאר ההדברות מתחילות לפוך לשירות מבוקש. הדברה בכפר הורדים היא האפשרות הטובה ביותר שלכם להפטר מהמזיקים אחת ולתמיד ולהבטיח שלום ושלווה בסביבה הקרובה.

 

כיצד נעשית הדברה בכפר הורדים
הדברה נעשית תוך שימוש בכימיקלים רעילים המסוכנים לבריאות בני אדם, ועל אף הפיקוח שדואג שלא יהיו חומרים מסכני חיים, עדיין ניתן להיתקל בחומרים שיכולים לפגוע או להזיק. לכן מומלץ להשתמש בשירותים מקצועיים של חברות הדברה ומדבירים מקצועיים אשר יודעים כיצד להשתמש בחומרים אלה, היכן, התוויות שונות, כמויות מתאימות, וכיצד לשפר את יעילות החומרים כך שתתקבל תוצאה טובה יותר בסוף תהליך ההדברה.

אז מה אנחנו יודעים על הדברה, מה נכון ומה סתם עלילות דם. כל מה שצריך לדעת כשמבצעים הדברה בכפר הורדים.

 סגירת חלונות
בניגוד למה שרבים חושבים, שצריך לאטום את הבית בשביל שהחומרים יוכלו לפעול כמו שצריך, האמת היא כי חומרי הריסוס אינם נדיפים, והמשקעים על המשטחים הם מה שהורגים או מבריחים אותם. בנוסף, רצוי שיהיה אוורור רב במהלך ואחרי הדברה שכן ריכוז החומרים הגבוה יכול לגרום לפגיעה בריאותית.

פינוי הבית אחרי הדברה
בניגוד למה שרואים בסרטים או שומעים בסיפורים, אין צורך לנטוש את הבית לכמה שנים לאחר הדברת מזיקים, וההמלצה היא לשהות מחוץ לדירה כשעתיים. בכל מקרה, יש לוודא כי המדביר הוא איש מקצוע מיומן, ולהיוועץ בו בנוגע להתוויות השונות של תהליך ההדברה.

הדברה ירוקה – הדברה בכפר הורדים
רבים חושבים כי בגלל שהדברה ירוקה משתמשת בחומרים טבעיים ולא בכימיקלים עם רעלים, ההדברה פחות טובה. אך האמת היא שהחומרים הללו מהווים תחליף מעולה לכימיקלים המסונתזים, והיא גם לא בהכרח יקרה יותר.

למומחים  בהדברה ירוקה בכפר הורדים ללא פינוי ארונות המטבח ללא החנות מיוחדות לפני הדברה

ללא יציאה מהבית חייגו 054-4386025

 

הדברה במעלות

 

שירותי הדברת מזיקים הם מצרך חובה בכל בית אב בחודשי האביב והקיץ. כאשר הטמפרטורות עולות והלחות גואה, החרקים ושאר מיני המזיקים יוצאים לפעולה ומחפשים אחר מזון ומחסה אצלנו בדירה בין הארונות ומעל המיטות. כשרואים ג'וק, רובנו ישר צורחים לעזרה, אך ללא נקיטת במספר פעולות, המזיקים רק ימשיכו ליהנות. הדברה במלות היא פשוטה למדי, וכל מה שצריך זה להרים שיחה אל המדביר הקרוב אליכם, וליהנות מקיץ נטול מזיקים.

חגיגת המזיקים
בעוד שחיות בר ושאר היצורים מתקשים להתמודד עם הסביבה העירונית הקשה והלא מזמינה, הרחקים המכרסמים ועוד סוגי זמיקים פורחים ונהנים מסביבת גידול פורה ומלאה במזון ומקומות מחסה איכותיים. אלה יפרצו לנו אל הדירה, ישאירו ליכלוך וזוהמה ולעיתים אפילו יהוו סכנה.

הדברה במעלות – להיפטר מהמזיקים ללא שום דיחוי
חרקים מסוימים ומספר מיני מכרסמים מעוררים בנו תחושות גועל וחלחלה, ולא משנה מה הסיבה. בעוד שרוב המזיקים אינם באמת ארסיים או מסוכנים עבורנו בני האדם, אין ספק שלא נעים לחיות בקרבתם. לכן קיים צורך עז בהדברת מזיקים יעילה ומהירה שתפטור אותנו מעול האורחים הלא צפויים. חלקם גורמים לנו לאי נוחות, חלקם מעבירים מחלות, חלקם מטנפים ומזהמים וחלקם אפילו מכישים או עוקצים. כך או כך המטרה היא ברורה – להפטר מהם במהרה.

הדברה במעלות – הדברה מקצועית אל מול הדברה ביתית
רוב האנשים, לפני שמזמינים מדביר, מנסים להתמודד עם הבעיה בכוחות עצמם באמצעות תכשירי ריסוס שנרכשו בחנויות השיווק השונות, או בשיטות סבתא עם ספק ביעילותם. בעוד שהדבר מוכיח את עצמו כנגד מספר בודד של מזיקים, כאשר יש פלישה וקינון מושבות מזיקים בסביבת המגורים או העבודה שלכם, דרושה עבודה של מדביר מקצועי שמכיר את הבעיה ויודע כיצד להתמודד עמה בהצלחה. בנוסף, הדברה במלות הנעשית על ידי איש מקצוע היא הדברה המעניקה אפקט לאורך זמן ולא טיפול נקודתי כמו ריסוס ביתי.

חשוב לוודא שמשתמשים בשירותיהם של חברות הדברה אמינות ומנוסות, כאלה עם המלצות באינטרנט או ממכרים. כדאי לוודא הכשרות והסמכות, וכי הרישיונות הנחוצים הינם בתוקף. כאשר משתמשים בשירותי הדברה מקצועיים, מקבלים אחריות להצלחת ההדברה, כך שבמידה ומספר ימים לאחר הריסוס חוזרת הבעיה, אין צורך לשלם על הדברה חדשה.

 

הדברה בנתיבות

 

הדברה בנתיבות – שני צדדים למטבע

כל הזמן אנו שומעים אנשים הנמצאים במצב של מצוקה ממשית ואינם יודעים מה לעשות ואיך להיפטר עקרב שחורמהחרקים שבביתם. מצד אחד, הדברה נראית כפתרון הכי יעיל ונכון אבל מצד שני יש סכנות לא מעטות בהדברה, אז איך ניתן לבצע הדברה ככה סתם ולחשוף את עצמנו ואת משפחותינו לסכנות אלו במיוחד כאשר במשפחה יש גם ילדים קטנים. חשוב לדעת כי לא כל הדברה בנתיבות היא הדברה מסוכנת ויש חומרי הדברה מסוכנים יותר ויש מסוכנים פחות, והיום אף פותחו שיטות חדשות של דברה ירוקה שאינם מכילים חומרי הדברה כימיים.

הדברה בנתיבות – הסכנות שבהדברה לעומת היתרונות

הדברה מתבססת על חומרים רעילים שדי בכך שאחד הילדים נושם את חומר ההדברה עמוק מדיי לריאותיו והוא כבר עלול לחטוף כוויה בדרכי הנשימה.

הסימפטומים של הרעלה מחומר הדברה הינם: סחרחורות, כאבי ראש, טשטוש, בחילה, הקאות, כאבי בטון, צמרמורת, ראיה מטושטשת ועוד.

אם חלילה מדובר במקרה של הרעלה מחומר הדברה, חשוב מאוד להביא את הנפגע במהירות האפשרית לבית חולים לטיפול מניעתי.

אך עם כל הסכנות, אנו חיים במדינה שבה האקלים חם והוא סוחף עמו ומושך אליו המוני ג'וקים, חרקים וזוחלים המגיעים אלינו מארצות המזרח החמות. אין שום שיטה יעילה נוספת להתמודד עם החרקים חוץ משיטת ההדברה. הדברה בנתיבות זה הכרחי ביותר לעשות, זה צורך קיומי. אך בשל הסכנה חשוב מאוד לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים בעת ביצוע הדברה.

הדברה בנתיבות – התפתחות ההדברה הירוקה

בעבר, הדברה כימית הייתה ההדברה האפשרית היחידה שהיה ניתן לעשות בארץ. אך גילו כי הדברה זו הורסת את היקום כולו, פוגעת בצמחים, בבני האדם ובאוזון, ולכן פותחה שיטת ההדברה הירוקה שהיא שיטה אקולוגית המפותחת מהצומח ויוצרת רעלים מסוימים נגד בעלי חיים זוחלים מסויימים.

הדברה בנתיבות נפוץ היום לעשות בשיטת ההדברה הירוקה מכיוון שהיא שיטה בטוחה יותר ואקולוגית יותר.

הדברה ירוקה מעט יותר יקרה מהדברה כימית רגילה, אך היא בהחלט שווה את ההפרש הכספי למול היתרונות הרבים.

הדברה בנתיבות עושים עוד היום בשיטת ההדברה הירוקה.

 

הדברה במעלה אדומים

הדברה במעלה אדומים – לשים סוף לתופעת הנמלים!

הדברה זו דרך פעולה העוזרת לנו למגר את תופעת החרקים מביתנו. יש תקופות בשנה שבהם הופעת החרקים מטרידה יותר ויש תקופות בשנה שבהם הופעת החרקים מטרידה פחות, כמובן שבקיץ החרקים יותר יוצאים תיקן אמרקאימכלובם וממקומות המסתור שלהם ומתחילים לאגור אוכל ושתייה לתקופת החורף הבאה.

הנמלים הם דוגמא לחרק חרוץ במיוחד שכל הקיץ עמל על מנת ליצור מאגרים לחורף, ועל כן בתקופת הקיץ הנמלים מטרידים במיוחד כי הם עובדים במלא המרץ. תופעת הנמלים היא תופעה לא נעימה ועל כן, כאשר רואים את הנמלים מתחילות לצוץ, חייבים לבצע הדברה במעלה אדומים בהקדם האפשרי לפרעושים ג'וקים עכברים ואפילו לפשפש המיטה.

הדברה במעלה אדומים – הדברת נמלים

הדברת נמלים קשה מאוד לעשות לבד. הנמלים מסתובבות בכל מקום ומגיעות לכל פינה. פרור קטן של אוכל שנפל על הרצפה מושך אליו את הנמלים בהמוניהם. כל מי שיש לו מכת נמלים בבית יודע כמה קשה להדביר אותם.

רק מדביר מקצועי המבצע הדברה במעלה אדומים ידע לבצע הדברת נמלים כמו שצריך. כל החיים של הנמלים סובבים סביב המלכה שלהן. אם הורגים את המלכה, הורגים את כל הקן. רק על ידי חיסול המלכה ניתן לחסל את קן הנמלים ולהיפטר ממכת הנמלים שפרצה לביתכם.

לא כל אחד יודע איך מחסלים את המלכה, על כן מומלץ להזמין מדביר מקצועי שיבצע את ההדברה ביעילות, במהירות וללא תסכולים מיותרים.

הדברת נמלים עושים בדרך כלל על ידי ריסוס. ישנם שיטות סבתא נוספות להדברה נמלים, אך הן טובות רק כמניעה ולא להדברה מסיבית של מכת נמלים בבית.

הדברה במעלה אדומים – שיטות סבתא להדברת נמלים

  • דבש נגד נמלים – סוג של רעל הנראה כמו דבש שהנמלים נמשכות אליו ונדבקות אליו. מפזרים את הדבש הזה בכמה פינות בבית והנמלים נדבקות אליו ומתות.
  • קינמון טחון או מקלות קינמון מבריחים נמלים, הנמלים אינם אוהבות את הריח של הקינמון ותופסות מרחק כמו כן, פולי קפה או קפה יבש פועלים על אותו עקרון.
  • ניתן להניח קליפות מלפפונים טבולות במלח בפתחי הבתים זה, השילוב של הטעם המלוח עם הקליפה של המלפפון מרחיק את הנמלים.

הדברה ברמת גן

הדברה ברמת גן – שקט בג'ונגל העירוני

הדברה ברמת גן תחסוך מכם את הצורך לחיות בג'ונגל של בעלי חיים. גם אם אתם גרים בלב רמת גן, באמצע דוקרנים ליוניםהחיים העירוניים, בעלי החיים מקיפים אתכם מכל עבר. אתם בוודאי נושאים עיניים אל בנייני הבורסה ומגדלי המגורים שמקיפים אתכם מכל עבר ושואלים את עצמכם על מה מדובר? הרי יש כאן חתולים שמסתובבים בפחים, אבל אלו עוד בעלי חיים מסתובבים פה, בלב העיר? אז למרות מה שתם חושבים תוכלו למצוא אותם בכל פינה. חולדות, עכברים, תיקנים, יתושים וזבובים מזמזמים ומצפצפים סביבכם בכל רגע נתון של היום ואתם עסוקים במרוצת החיים מכדי להבחין בכך. אבל הכול משתנה ברגע שהם נכנסים אליכם הביתה. ברגעים כאלו אתם מבינים שאתם צריכים הדברה ברמת גן, גם אם מדובר על לב לבו של שטח עירוני שחשבתם שריק מחיים מלבדכם.

הדברה ברמת גן – שיטות מומלצות לשטחים עירוניים

הדברה ירוקה

אם אתם מעוניינים לעשות הדברה בין בניינים, כדאי לכם לבחור בשיטה הירוקה. בשיטה זו כמות הרעלים נמוכה יותר, ועל כן אין כל חשש שיגרם נזק לסביבה או לשכנים. המדביר יגיע אליכם הביתה וירסס כל פינה עם חומרי ההדברה הללו. כך תהיו בטוחים מחרקים מכל הכיוונים ולא תגרמו לכם או לסביבה נזקים בריאותיים בכל צורה שהיא.

הדברה אלקטרונית

מה יותר הגיוני משימוש ברשת החשמל לצורכי הדברה? לפני כמה שנים רעיון כזה היה בגדר חלום, אך עם התפתחות שוק ההדברה, גם ההדברה החשמלית התחילה להיכנס לפעולה ולהוות אלטרנטיבה לשאר ההדברות הקיימות. בשיטה החשמלית מתקין המדביר ברחבי הבית מכשירים אלקטרוניים קטנים אשר משדרים בזמנים וברווחים קבועים גלי קול אשר רק המזיקים קולטים. גלי הקול הללו אינם מהווים עבור בני האדם או חיות המחמד בעיה כלשהי, אך עבור המזיקים והמכרסמים הם רעש בלתי נסבל. מאחר והרעשים הללו נשמעים בבית באופן קבוע אוכלוסיית המזיקים לא יכולה להמשיך חיות שם והם בורחים החוצה בבהלה. בשלב זה אתם נותרים עם בית נקי ממטרידים מסוגים שונים, ועם מכשירי חשמל שממשיכים לפעול ולהרחיק אותם.  

הדברה בירוחם

הדברה בירוחם – תנו לשקט בדרום להימשך

הדברה בירוחם תוכל להמשיך את השקט השורר באזור בימים אלו. מאז הפסקת האש, הדרום כולו רגוע יותר. בעלי העסקים מתחילים להתאושש, הילדים חזרו לשגרת יומם בבתי הספר ובתנועות הנוער והמבוגרים חזרו לעבוד כרגיל. עולם כמנהגו נוהג, ועם הזמן מתקרבת לה עונת הקיץ בצעדי ענק והחרקים גם חוזרים לשגרה. צרעה מזרחית  בכל מקום בארץ, ובמיוחד בדרום החם ניתן לראות התעוררות של החרקים. הפרפרים מתחילים להתעופף בין הפרחים, הנמלים מתחילות להוציא שיירות לחיפוש מזון והתיקנים מתחילים לבצע גיחות קצרות מהביוב כדי לתור אחר מקומות חדשים לחיות בהם. אם אתם מעוניינים להמשיך את השקט אל תוותרו על הדברה בירוחם. ואם אתם כבר עושים את ההחלטה הנכונה ומזמינים הדברה, מומלץ לדעת היכן להדביר כדי להפוך אותה ליעילה ביותר.

הדברה בירוחם – מקומות מומלצים

פתחי ביוב

מחוץ לכל בית משותף ניתן למצוא פתחי ביוב גדולים אשר אליהם זורמים השפכים של כל הבניין. משירותים ועד מי הכביסה, כולם מגיעים למטה ומצטברים בביוב. לכלוך ואשפה זו מהווים את מקום המחיה הנוח ביותר עבור חרקים. כמויות האוכל והלכלוך בהם הם יכולים לחיות ולפרוח היא כמעט אינסופית, ועל כן חובה להדביר מקומות אלו. אל תניחו לחרקים לחיות שם באמירה כי זהו לא ביתכם. מהביוב המשוף הדרך קצרה מאוד אל חדר השירותים או האמבטיה שלכם אבי המדביר מדביר מקצועי שיפטור את בעיות המזיקים בבתכם.  

פינות התקרה

אם תעיפו מבט בפינות התקרה אצלכם בבית, סביר להניח שתגלו שכבת אבק ואולי אפילו קורי עכביש דקים המרוחים מצד לצד. חרקים רבים נהנים מפינות אבודות אלו, מאחר ובני האדם אינם מקפידים על ניקיונן ואפילו לא להגיע אליהן מפעם לפעם. כשאתם מזמינים הדברה אל תניחו למדביר לדלג על הפינות הללו והקפידו לראות כי הוא מגיע אליהן. כך תוכלו ליהנות מבית נקי אשר שום עכביש לא טווה בו את קוריו.

מתחת למקרר

אחד המקומות המרכזיים בבית, אך לרוב לא תנקו שם. המקרר כבד, והזזתו דורשת ניתוק מהחשמל, דבר שלא נהוג לעשות. פעם בשנה, כאשר המדביר מגיע, הקפידו להזיז את המקרר, לנקות תחתיו ולרסס היטב כך ששום חרק לא יוכל להימלט לשם מפניכם.   

« Older Entries

כל הזכויות שמורות © לאתר הדברות - Powered by WordPress