Get Adobe Flash player

רשת יונים

אם יונים טורדניות לא נותנות לכם מנוח, אם אתם מתעניינים בפתרונות המתקדמים לסילוקן והרחקתן, אם אתם מתלבטים בין רשתות ליונים או דוקרנים לבין שאר אמצעים בהם ניתן לעשות שימוש כדי להיפטר מהן בהצלחה, פנו אל אבי המדביר ובואו לקבל מענה הולם, אינפורמציה על האפשרויות ושירות מקצועי ביותר.

יונים נחשבות למטרד, לא רק משום שהן עושות הרבה רעש ומלכלכות, אלא גם כי הן נושאות עמן טפילים ועלולות להעביר מחלות או פטריות, לגרום לאלרגיות ולהפיץ כינים. לכן, מדובר לא רק בהפרת השקט והשלווה בסביבת המגורים אלא גם בסכנות ממשיות לבריאות שלכם ושל ילדיכם.

שיטות עבור הרחקת יונים

ישנן כמה דרכים מוצלחות במיוחד לסילוק יונים והרחקתם לצמיתות. כל שיטה יעילה בפני עצמה. עם זאת, חשוב לבחור בפתרון ההולם בהתאם לכל מקרה, ולעתים מומלץ לשלב בין כמה פתרונות כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

רשת יונים

רשתות ליונים עשויות מחוטי פוליאתילן שזורים, הן יכולות להיות שקופות או בצבע בז', אך כמעט בלתי נראות ומגיעות עם תוסף הגנה מפני קרינה. רשת יונים ניתן להתקין על חלונות, במסתורי כביסה, על מרזבים ובמרפסות והיא מונעת מהיונים לחדור אל המבנה או לקנן בקרבתו.

חוטי רטט

חוטי הרטט אינם חשמליים, כך שאינם מהווים סכנה לא לאדם ולא ליונה. מטרתם למנוע אפשרות לנחיתה ועמידה והן מיועדים להתקנה על משטחים ישרים וכן על מעקות או על שלטים.

קפיץ נירוסטה

הקפיץ העשוי נירוסטה מיועד לחלונות, גגות רעפים, דודי שמש, אדניות, מזגנים, מעקות של מרפסות, מרזבים ועוד. הוא עמיד בשמש ובגשם וכאשר והן אינן יכולות לנחות או לעמוד עליו.

דוקרנים ליונים

הדוקרנים עשויים גם הם נירוסטה ואותם ניתן להתקין על אדן החלון, על צינורות, על מזגנים ועל מעקות, כמו שאר האמצעים גם דוקרנים ליונים אינם מאפשרים לבעלי הכנף לנחות על המשטח ובכך בעצם גורמים להם להתרחק מהאזור.

אמצעים נוספים לטיפול במטרד

כמו שניתן לראות יש כמה אופציות לבחור מתוכן, המטרה של כולן היא דומה והבחירה צריכה להיעשות בהתאם למקרה ולתנאי השטח. כמו כן ישנם כמה אמצעים נוספים ושיטות בהן ניתן לנקוט ביניהם –

ניקיון וחיטוי בעזרת לחץ קיטור המונע גם מחלות וכיני יונים, התקנת רשת יונים בשילוב דוקרנים בגגות או בקצות הבתים, טיפול בגגות רעפים בבתים פרטיים על ידי סגירת פתחים ברשת מקצועית וכן פינוי קנים וניקוי יסודי של הגג וכדומה.

חברת אבי המדביר מספקת כל אחד ואחד מן השירותים הללו. כך שבין אם החלטתם שאתם מעוניינים להתקין דוקרנים ליונים, רשת, קפיצי נירוסטה או חוטי רטט, כל מה שנותר לכם לעשות זה לפנות אלינו ולקבל את השירות.

אם אתם מתקשים לבחור בין אמצעי זה או אחר, לדוגמה בין רשתות ליונים לבין שאר הדרכים, או אם נדרש לכם ייעוץ לקראת ההגעה להחלטה, נשמח לספק לכם הסברים מפורטים ולהמליץ לכם במה לבחור ולבצע למענכם את העבודה.

אז בחרו בפתרון הפשוט, צרו עמנו קשר, הרימו טלפון, שלחו smsבחינם או מלאו את טופס הזמנת השירות ותוכלו להפסיק לסבול מרעש, ריח לא נעים, לכלוך ודאגה לבריאותכם.

חייגו עוד היום ליעוץ 054-4386025     

לכידת בעלי חיים

לכידת בעלי חיים משוטטים בדרך אפקטיבית ומקצועית

לא פעם אנו נתקלים בחיות משוטטות שברור שאינן שייכות לאף אחד ואין להם בעלים, זה יכול לקרות בקיבוץ או במושב בו מתגוררים, ברחוב או ברחבי העיר. הצרה העיקרית עם בעלי חיים חסרי בית המשוטטים בחוץ היא שאין דרך לדעת אם הם בריאים או חולים ולכן הם מהווים סכנה. הם עלולים לנשוך או לשרוט חיות מחמד או בני אדם וכן להפיץ מחלות, עניין לא נעים ואף מסוכן.

השאלה היא מה ניתן לעשות במקרים מעין אלה? ובכן, אם ידוע לכם על כלב או חתול משוטט רצוי ליידע על כך את המחלקה הווטרינרית באזור מגוריכם, או לפנות בעצמכם אל לוכד בעלי חיים שיגיע ויעשה את עבודתו. ישנן חברות שמתמחות בשירות לכידת בעלי חיים וישמחו לספק לכם את השירות.

עם זאת, בפנייה לחברה או ללוכד בעלי חיים חשוב לוודא שהפעולה מתבצעת בידי איש מקצוע מוסמך ותוך שימוש באמצעים שלא יפגעו בחיה או יגרמו למותה וכמובן לא באמצעים רעילים או מסוכנים לסביבה או לבעל החיים. כמו כן, כדאי, מבחינה הומנית, לברר לאן נלקח בעל החיים לאחר מכן, רצוי שזה יהיה למכלאה הולמת בה ידאגו לבעל החיים ויעשו ככל שביכולתם לדאוג לו למשפחה מאמצת.

לכידת מכרסמים וזוחלים

קטגוריה נוספת שניתן לשייך אל תחום לכידת בעלי חיים היא לכידת זוחלים ומכרסמים, רבים מאיתנו מכירים את התופעה – נחש צץ בחצר או בגינה, עכברים או חולדות החיים לצידנו וגורמים נזקים וכדומה. שירותים אלה ניתן לקבל מאנשי מקצוע ופעמים רבות גם מחברות הדברה, אז אל תסתכנו בניסיונות לעשות זאת בעצמכם ופנו לבעלי מקצוע מוסמכים.

באבי המדביר תקבלו מענה 24 שעות ביממה, שישה ימים בשבוע, כל שירותי ההדברה וההרחקה בכתובת אחת, לא משנה מאיזה אזור בארץ אתם, פנו אלינו ונשמח לסייע לכם.

חייגו עוד היום ליעוץ 054-4386025

הדברת עטלפים

זקוקים לשירותי הדברת עטלפים או יונים? חשוב לדעת שכיום ישנן שיטות להרחקתם ללא שימוש בחומרים רעילים המביאים למותם של בעלי הכנף. חברת אבי המדביר מזמינה אתכם להתוודע אל אמצעים בטוחים וידידותיים לסביבה לטיפול בבעיה.

קצת על עטלפים

העטלפים הם יונקים מעופפים, קיימים כ- 115 סוגי ובערך כאלף מינים, מתוכם חיים בארץ כ- 33 מינים שמתקיימים מחרקים למיניהם, מלבד עטלף הפירות המצוי. כפי שמעיד עליו שמו, הוא ניזון מפירות, כאשר 15% בלבד ניזונים מגידולי חקלאות, כך שלמעשה מדובר בבעלי חיים שמצד אחד גורמים נזק לבני האדם אך מצד שני מסייעים להם בכך שהם משמשים כמדבירים טבעיים.

על הדברת עטלפים

למרות שמדובר בתופעה די נדירה, בכל זאת יש מקרים בהם קיים צורך בהרחקת המעופפים משטחים פתוחים בהם מגדלים גידולים חקלאים ובמקרים נדירים אף יותר מגינות ביתיות. הפתרונות המוצעים בימינו הם די פשוטים ובו בזמן אינם פוגעים באיזון הטבעי ושרשרת המזון או מזיקים לבעלי החיים עצמם.

למעשה אין סיבה לנקוט בפעולות לצורך הדברת עטלפים וניתן פשוט לעשות שימוש באמצעים שנועדו להרחיקם במקום להשמידם; זאת אפשר לעשות על ידי התקנת רשת או דוקרנים שמונעים את מעברם לשטח, בעזרת התקנת תאורה חזקה אליה יש להם רגישות או לחלופין על ידי שימוש במכשיר המפיץ גלי קול ומשבשים את חוש הכיוון שלהם ומרחיקים אותם מהאזור.

שיטות אלה יעילות ולכן אין כל צורך להרחיק לכת ולהמיתם, עם זאת חשוב להיוועץ באנשי מקצוע מתחום ההדברה, לשמוע קצת יותר על כל שיטה ולבחור בזו שתתאים למקרה הספציפי ולהעדפות שלכם.

חברת אבי המדביר עוסקת במתן כל סוגי שירותי ההדברה, צרו עמנו בטלפון, על ידי שליחת smsבחינם או השאירו פרטים בטופס הפנייה ונסייע לכם להתמודד עם הבעיה ביעילות ובהצלחה.

ליעוץ חייגו ישיר למדביר 054-4386025

כל הזכויות שמורות © לאתר הדברות - Powered by WordPress